Jan Montyn - ingelijste ets: Seigneur le figure orne - 1969 - Verkocht

Jan Montyn - ingelijste ets: Seigneur le figure orne - 1969 kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Jan Montyn - ingelijste ets: Seigneur le figure orne - 1969 kopen? Bied vanaf 85!Jan Montyn - ingelijste ets: Seigneur le figure orne - 1969 kopen? Bied vanaf 85!Jan Montyn - ingelijste ets: Seigneur le figure orne - 1969 kopen? Bied vanaf 85!Jan Montyn - ingelijste ets: Seigneur le figure orne - 1969 kopen? Bied vanaf 85!Jan Montyn - ingelijste ets: Seigneur le figure orne - 1969 kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5328 verkochte items
Alle items van deze verkoper (298)
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan Montyn,ingelijste ets.Serie: LES CINQ DIRECTIONS DE L'ESPACE. Titel: Seigneur le figure orne. Jaar: 1969; nummer: 6/10; afm. incl. lijst: h33 x b43 cm; afm. voorstelling: h20 x b33,5 cm; het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.

Conditie: in goede staat.

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:28-04-2017 om 19:27
Eindtijd:08-05-2017 om 20:32
Franckart
08 mei / 20:27
€ 85