Jan Montyn - Initation - Verkocht

Jan Montyn - Initation kopen? Bied vanaf 145!

Verkoopprijs: € 135,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Jan Montyn - Initation kopen? Bied vanaf 145!Jan Montyn - Initation kopen? Bied vanaf 145!Jan Montyn - Initation kopen? Bied vanaf 145!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1091)
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/15
Het blad Initation uit 1973 is in prima conditie. Gesigneerd en genummerd. Formaat 49,5 x 65. Uit de oplage eigen druk van 15 exemplaren is dit nummer 5. De ets kan worden opgehaald bij galerie Rotor in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. In verband met onze grote collectie Jan Montyn kan de nummering op de foto afwijken van het beschreven werk. De beschreven nummering is de juiste.

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(50)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 135,00
Starttijd:18-11-2018 om 17:00
Eindtijd:03-12-2018 om 16:02
Avanheurn
03 dec. / 09:52
€ 135