FA. (2)

Jan Montyn, kleuren ets Lumieres de la mer

Jan Montyn, kleuren ets Lumieres de la mer kopen? Bied vanaf 295!
Jan Montyn, kleuren ets Lumieres de la mer kopen? Bied vanaf 295!Jan Montyn, kleuren ets Lumieres de la mer kopen? Bied vanaf 295!Jan Montyn, kleuren ets Lumieres de la mer kopen? Bied vanaf 295!Jan Montyn, kleuren ets Lumieres de la mer kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  Tulipart
FA. (2)

40 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan Montyn - "Lumieres de la mer"
Kleuren ets
Nummer 40 van de 50
Beeldformaat 35 x 55 cm
Inclusief lijst (formaat 58 x 83 cm)

Starttijd:14-05-2018 om 22:13
Eindtijd:20-05-2018 om 20:13
Openingsbod€ 295
ObjectlocatieBemmel, Nederland