Jan Montyn - kleurenets - Verkocht

Jan Montyn - kleurenets kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 155,00

Jan Montyn - kleurenets kopen? Bied vanaf 125!Jan Montyn - kleurenets kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Bliem

27 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:  Jan Montyn

Jaar:  1989

Oplagenummer:  4 / 10

Handgesigneerd met potlood

Kleuren-ets

Niet ingelijst

Afmetingen beeld:  35 cm x 49 cm

Afmetingen blad:  50 cm x 65 cm

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(50)
Geplaatst door  Bliem

27 verkochte items
Dit item is verkocht voor 155,00
Starttijd:16-10-2014 om 00:06
Eindtijd:23-10-2014 om 00:06
Biedingen (4)
tjonmeijer
22 okt. / 23:47
€ 155
harmvisser
22 okt. / 18:47
€ 145
tjonmeijer
22 okt. / 00:04
€ 135
allart
16 okt. / 15:47
€ 125