FA. (3)

Jan Montyn - “Mensole” eigendruk

Jan Montyn - “Mensole” eigendruk kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn - “Mensole” eigendruk kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - “Mensole” eigendruk kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - “Mensole” eigendruk kopen? Bied vanaf 100!Jan Montyn - “Mensole” eigendruk kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  KunstPuttertje
FA. (8)

Lid sinds 2020
109 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Jan Montyn (1924-2015)
Jaartal1967
TechniekEts
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/15
Bijzondere eigendruk ets van Montyn

Voor vragen kunt u mij ten alle tijden contacteren.

Galerie onderhouden

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(50)
Geplaatst door  KunstPuttertje
FA. (8)

Lid sinds 2020
109 verkochte items
50 cm
65 cm
Starttijd:05-06-2022 om 15:18
Eindtijd:12-06-2022 om 15:15
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieEdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa