Jan Montyn - night and day - ets uit 1973. - Verkocht

Jan Montyn - night and day - ets uit 1973. kopen? Bied vanaf 170!

Verkoopprijs: € 170,00

Jan Montyn - night and day - ets uit 1973. kopen? Bied vanaf 170!Jan Montyn - night and day - ets uit 1973. kopen? Bied vanaf 170!Jan Montyn - night and day - ets uit 1973. kopen? Bied vanaf 170!Jan Montyn - night and day - ets uit 1973. kopen? Bied vanaf 170!

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Betreft een groot werk (dubbel ets) uit 1977. Het werk verkeert ondanks de antiquariaat status nog in perfecte stast en komt uit een exclusieve oplage van 15, dit is exemplaar 4. Het werk is in potlood genummerd en gesigneerd.

Maat: 50x70cm papier

Maat: 40x60cm beeld.

Jan Montyn (1924-2015)

Alle items van deze kunstenaar(50)
Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

277 verkochte items
Dit item is verkocht voor 170,00
Starttijd:18-02-2018 om 17:56
Eindtijd:26-02-2018 om 07:01