Jan Montyn - Nong Khai

Jan Montyn - Nong Khai kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn - Nong Khai kopen? Bied vanaf 60!Jan Montyn - Nong Khai kopen? Bied vanaf 60!Jan Montyn - Nong Khai kopen? Bied vanaf 60!Jan Montyn - Nong Khai kopen? Bied vanaf 60!Jan Montyn - Nong Khai kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Ets/aquatint van Jan Montyn, met de hand gesigneerd, genummerd en gedateerd. Op de achterkant, zoals bij Montyn gebruikelijk, de titel. Tevens de vermelding december. De conditie van de ets is uitstekend.

De ets kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden.

Jan Montyn (1924-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  monschau
FA. (10)

390 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
32 cm
25 cm
Sluit over 4d 7u 21m 13s
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieBreda, Nederland
Starttijd:26-09-2022 om 10:05
Eindtijd:05-10-2022 om 20:03