Jan Montyn - Verschijning II - Verkocht

Jan Montyn - Verschijning II kopen? Bied vanaf 65!
Jan Montyn - Verschijning II kopen? Bied vanaf 65!Jan Montyn - Verschijning II kopen? Bied vanaf 65!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
TechniekEts/Aquatint
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/15

Mooie kleurenets van Jan Montyn. Gesigneerd en in kleine oplage. Tweede keer op de veiling omdat de vorige koper een ander werk van Montijn heeft gekocht. Nummer 1 van 15!

Wij kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Dit item is verkocht voor 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2022 om 15:22
Eindtijd:11-12-2022 om 22:55
Biedingen (6)
Wilmavink1952
01 dec. / 12:11
€ 125
Henner
01 dec. / 12:09
€ 115
Wilmavink1952
01 dec. / 12:09
€ 105
Wilmavink1952
01 dec. / 12:09
€ 85
Henner
01 dec. / 12:09
€ 75
Wilmavink1952
29 nov. / 12:48
€ 65