Jan Montyn - Verschijning III

Jan Montyn - Verschijning III kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn - Verschijning III kopen? Bied vanaf 120!Jan Montyn - Verschijning III kopen? Bied vanaf 120!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
TechniekEts/Aquatint
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15 exemplaren

Mooie kleurenets van Jan Montyn. Gesigneerd en in kleine oplage.

Wij kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Jan Montyn (1924-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (990)
35 cm
44 cm
Starttijd:16-04-2022 om 12:47
Eindtijd:30-04-2022 om 22:57
Openingsbod € 120
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland