Jan Montyn - Zonder titel maar met lijst!

Jan Montyn - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 155!
Jan Montyn - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 155!Jan Montyn - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 155!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpTekst
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 56 cm (h x b)
Lijst56 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25/45
Mooi  werk van Jan Montyn . Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!

Jan Montyn (1924-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2192 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1026)
83 cm
56 cm
56 cm
25 cm
Starttijd:13-08-2022 om 12:14
Eindtijd:27-08-2022 om 22:36
Openingsbod € 155
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier