JAN MONTYN - tekening/aquarel - Mukdahan, the morning - Northern Thailand

JAN MONTYN  - tekening/aquarel - Mukdahan, the morning - Northern Thailand kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  portebonheur

1 verkochte items
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeTekening / Aquarel

Werkelijk prachtige, in passe-partout gevatte aquarel/tekening van Jan Montyn uit 1996.

220 x 270 mm buitenmaat - 105 mm x 150 mm binnenmaat.

Starttijd:22-11-2017 om 10:44
Eindtijd:29-11-2017 om 10:44
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieDordrecht, Nederland