Jan Naezer - ets met bladgoud - 2003 - 20 ex.

Jan Naezer - ets met bladgoud - 2003 - 20 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 33,00

Jan Naezer - ets met bladgoud - 2003 - 20 ex. kopen? Bied vanaf 1!Jan Naezer - ets met bladgoud - 2003 - 20 ex. kopen? Bied vanaf 1!Jan Naezer - ets met bladgoud - 2003 - 20 ex. kopen? Bied vanaf 1!Jan Naezer - ets met bladgoud - 2003 - 20 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Naezer (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzondere etscollage met bladgoud van Jan Naezer

Titel: geen

Oplagenummer: 9/ 20 eigen druk

Jaartal: 2003

Afmeting afbeelding: 20 x 20 cm

Afmeting papier: 35 x 35 cm

Conditie: de ets verkeert in uitstekende staat, is nog nooit ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 33,00

Starttijd:20-06-2016 om 12:59
Eindtijd:25-06-2016 om 19:59

Biedingen (13):

klaasz
25 jun. / 19:34
€ 33
lopez
25 jun. / 19:34
€ 28
klaasz
25 jun. / 18:11
€ 18
Birgit
22 jun. / 21:59
€ 16
vincentgelders
22 jun. / 21:58
€ 14
Birgit
22 jun. / 21:58
€ 13
vincentgelders
22 jun. / 10:16
€ 11
Birgit
20 jun. / 22:56
€ 9
Art2Have
20 jun. / 22:56
€ 7
Birgit
20 jun. / 22:56
€ 7
Art2Have
20 jun. / 22:55
€ 5
Birgit
20 jun. / 22:55
€ 3
Art2Have
20 jun. / 20:51
€ 1