Jan Naezer - etscollage met bladgoud - 2003 - 20 ex. - Verkocht

Jan Naezer - etscollage met bladgoud - 2003 - 20 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Jan Naezer - etscollage met bladgoud - 2003 - 20 ex. kopen? Bied vanaf 1!Jan Naezer - etscollage met bladgoud - 2003 - 20 ex. kopen? Bied vanaf 1!Jan Naezer - etscollage met bladgoud - 2003 - 20 ex. kopen? Bied vanaf 1!Jan Naezer - etscollage met bladgoud - 2003 - 20 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Naezer (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzondere ets van Jan Naezer

Titel: geen

Oplagenummer: 4/ 20 eigen druk

Jaartal: 2003

Afmeting afbeelding: 20 x 20 cm

Afmeting papier: 35 x 35 cm

Conditie: de ets verkeert in uitstekende staat, is nog nooit ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:26-05-2016 om 22:40
Eindtijd:03-06-2016 om 20:45
Biedingen (13)
aartdejongjunior
03 jun. / 20:36
€ 30
didest52
03 jun. / 20:35
€ 25
aartdejongjunior
03 jun. / 20:35
€ 21
didest52
03 jun. / 20:34
€ 19
aartdejongjunior
03 jun. / 20:34
€ 17
didest52
03 jun. / 08:46
€ 15
Froo
03 jun. / 08:46
€ 13
didest52
03 jun. / 08:45
€ 11
Froo
03 jun. / 08:45
€ 9
didest52
02 jun. / 20:02
€ 7
Art2Have
02 jun. / 04:10
€ 5
klaasz
01 jun. / 09:29
€ 3
Art2Have
26 mei / 23:57
€ 1