Jan Naezer - gesigneerde ets/ gemengde techniek - 2003 - Verkocht

Jan Naezer - gesigneerde ets/ gemengde techniek - 2003 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Jan Naezer - gesigneerde ets/ gemengde techniek - 2003 kopen? Bied vanaf 20!Jan Naezer - gesigneerde ets/ gemengde techniek - 2003 kopen? Bied vanaf 20!Jan Naezer - gesigneerde ets/ gemengde techniek - 2003 kopen? Bied vanaf 20!Jan Naezer - gesigneerde ets/ gemengde techniek - 2003 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Naezer (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde ets/ gemengde techniek met bladgoud van Jan Naezer

Titel: geen

Jaartal: 2003

Oplagenummer: 13/ 20 eigen druk

Afmeting: 20 x 20 cm

Afmeting blad: 35 x 35 cm

Conditie: zeer goed

Jan Naezer (1951)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:16-12-2017 om 16:09
Eindtijd:21-12-2017 om 20:09
Henk1960
21 dec. / 19:48
€ 20