Jan Peeters - De Drie Gratiën

Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!
Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!Jan Peeters - De Drie Gratiën kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan Peeters (1912-1992)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1959
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
Lijst45 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Peeters (1912-1992)

Goede conditie

Jan Peeters (1912-1992)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Amsterdam75

92 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
62 cm
45 cm
50 cm
35 cm
Sluit over 4d 19u 11m 44s
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieROTTERDAM, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:21-09-2022 om 10:51
Eindtijd:30-09-2022 om 21:42