Jan Peter van Opheusden - Figuren in tuin - Zeefdruk, Ingelijst

Jan Peter van Opheusden - Figuren in tuin - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Peter van Opheusden - Figuren in tuin - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Jan Peter van Opheusden - Figuren in tuin - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Jan Peter van Opheusden - Figuren in tuin - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Jan Peter van Opheusden - Figuren in tuin - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Jan Peter van Opheusden - Figuren in tuin - Zeefdruk, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
  • Jan Peter van Opheusden (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 35 cm (h x b)
Lijst92 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
G1 19
Jan Peter Opheusden
Figuren in tuin
Zeefdruk 5/20 e.d.
52 x 35 cm
92 x 65 cm

Jan Peter van Opheusden (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  daanj
FA. (28 )

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
65 cm
92 cm
35 cm
52 cm
Sluit over 1d 22u 58m 38s
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieBreda,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:29-11-2022 om 20:21
Eindtijd:10-12-2022 om 20:14