Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk CARNAVAL Handgesigneerd. - Verkocht

Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk CARNAVAL Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1046 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Jan Peter van Opheusden (1941)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van Jan Peter van Opheusden.
Afmeting blad  65 x65 cm  in perfecte staat,
Handgesigneerd EA exemplaar.

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:15-01-2019 om 19:45
Eindtijd:22-01-2019 om 21:21
MarcDG
22 jan. / 13:32
€ 65