Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t.

Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 60!
Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 60!Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 60!Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 60!Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan Peter van Opheusden (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen62 cm x 33 cm (h x b)
Lijst90 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA/XX
Moderne voorstelling van een vaas met tulpen op een tafel. De zeefdruk zit in een zilverkleurige houtenlijst ( b 3 cm en h 3 cm ).
Met l.o EA/XXmet potlood en r.o. Jan Peter v Opheusden met potlood.

Jan Peter van Opheusden (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Drost260
FA. (3 )

198 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
58 cm
90 cm
33 cm
62 cm
Starttijd:24-11-2022 om 12:15
Eindtijd:29-11-2022 om 19:03
Openingsbod € 60
ObjectlocatieHarderwijk,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie