FA. (3)

Jan Peter van Opheusden - UITDAGEND SLAPEND / KLEURLITHO / 80x60cm / SIG

Jan Peter van Opheusden - UITDAGEND SLAPEND / KLEURLITHO / 80x60cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Jan Peter van Opheusden - UITDAGEND SLAPEND / KLEURLITHO / 80x60cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!Jan Peter van Opheusden - UITDAGEND SLAPEND / KLEURLITHO / 80x60cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!Jan Peter van Opheusden - UITDAGEND SLAPEND / KLEURLITHO / 80x60cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!Jan Peter van Opheusden - UITDAGEND SLAPEND / KLEURLITHO / 80x60cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

409 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
  • Jan Peter van Opheusden (1941)
TechniekLitho
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage103/200
Jan Peter Van Opheusden (°1941).
Uitdagend slapend, halfnaakte vrouw.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 103/200.
Goede staat. Lichte deuken over het blad.
Blad: 80x60cm.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

Goede staat.

Lichte deuken over het blad.

Jan Peter van Opheusden (1941)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

409 verkochte items
60 cm
80 cm
Sluit over 3d 3u 47m 58s
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieBrasschaat, België
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:23-06-2022 om 09:52
Eindtijd:07-07-2022 om 21:15