Jan Peter van Opheusden - Viool

Jan Peter van Opheusden - Viool kopen? Bied vanaf 40!
Jan Peter van Opheusden - Viool kopen? Bied vanaf 40!Jan Peter van Opheusden - Viool kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  DGVA
FA. (1)

Lid sinds 2019
12 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Jan Peter van Opheusden (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 53 cm (h x b)
Lijst77 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie en grote kleurenzeefdruk van Jan Peter Opheusden. Prachtig ingelijst!

Mooie gave zeefdruk

Jan Peter van Opheusden (1941)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  DGVA
FA. (1)

Lid sinds 2019
12 verkochte items
79 cm
77 cm
53 cm
50 cm
Starttijd:24-05-2022 om 15:29
Eindtijd:02-06-2022 om 22:52
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieOUD-BEIJERLAND, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België