Jan Peter van Opheusden - zeefdruk: een fles wijn - Verkocht

Jan Peter van Opheusden - zeefdruk: een fles wijn  kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Jan Peter van Opheusden - zeefdruk: een fles wijn  kopen? Bied vanaf 85!Jan Peter van Opheusden - zeefdruk: een fles wijn  kopen? Bied vanaf 85!Jan Peter van Opheusden - zeefdruk: een fles wijn  kopen? Bied vanaf 85!Jan Peter van Opheusden - zeefdruk: een fles wijn  kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (316)
  • Jan Peter van Opheusden (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijst werk van Jan Peter van Opheusden. Nummer: 83/125. Titel: Een fles wijn. Afmetingen incl. lijst: h87 x b87 cm. Afmetingen voorstelling: h56 x b56 cm. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: Het werk is in goede staat.

Galerieprijs: 650 euro.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk opgehaald worden in Naaldwijk (vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten vanaf het strand).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de boven genoemde steden of het strand

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:21-01-2017 om 22:02
Eindtijd:29-01-2017 om 21:02
John1947
29 jan. / 16:57
€ 85