Jan Pieter van den Bos - ets - De Sirenen - 2005 - Verkocht

Jan Pieter van den Bos - ets - De Sirenen - 2005 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

Jan Pieter van den Bos - ets - De Sirenen - 2005 kopen? Bied vanaf 1!Jan Pieter van den Bos - ets - De Sirenen - 2005 kopen? Bied vanaf 1!Jan Pieter van den Bos - ets - De Sirenen - 2005 kopen? Bied vanaf 1!Jan Pieter van den Bos - ets - De Sirenen - 2005 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Pieter van den Bos (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Moie ets van Jan Pieter van den Bos

Titel: De Sirenen

Jaartal: 2005

Oplagenummer: E.A.

Afmeting beeldmaat: 20 x 20 cm

Conditie: de ets verkeert in uitstekende staat, is nog nooit ingelijst geweest

Opmerking van kunstenaar op achterzijde:

"Kan van alle kanten bezien worden"

Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:02-05-2016 om 15:33
Eindtijd:08-05-2016 om 20:33
Biedingen (5)
Oversloot
02 mei / 21:10
€ 9
Art2Have
02 mei / 21:10
€ 7
Oversloot
02 mei / 21:10
€ 5
Art2Have
02 mei / 21:10
€ 3
Oversloot
02 mei / 17:01
€ 1