Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie gesigneerde ets van Jan Pieter van den Bos
Prachtige kleuren
Titel: Ulysses
Oplagenummer: e.a.
Jaartal: 2004
Afmeting afbeelding: 20 x 20 cm
Afmeting papier: 38,5 x 37,5 cm
Conditie: de ets verkeert in uitstekende staat
Is nog nooit ingelijst geweest
Info over de kunstenaar: www.janpietervandenbos.nl
Verzending B: 12€ NL: 20€
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 3-4-2018 om 12:09 |
Eindtijd | 11-4-2018 om 20:09 |