Jan Poortenaar - Boerderij aan een landweg - Zwartkrijttekening

Jan Poortenaar - Boerderij aan een landweg - Zwartkrijttekening kopen? Bied vanaf 45!
Jan Poortenaar - Boerderij aan een landweg - Zwartkrijttekening kopen? Bied vanaf 45!Jan Poortenaar - Boerderij aan een landweg - Zwartkrijttekening kopen? Bied vanaf 45!Jan Poortenaar - Boerderij aan een landweg - Zwartkrijttekening kopen? Bied vanaf 45!Jan Poortenaar - Boerderij aan een landweg - Zwartkrijttekening kopen? Bied vanaf 45!Jan Poortenaar - Boerderij aan een landweg - Zwartkrijttekening kopen? Bied vanaf 45!Jan Poortenaar - Boerderij aan een landweg - Zwartkrijttekening kopen? Bied vanaf 45!
  • Jan Poortenaar (1886-1958)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zwartkrijttekening door Jan Poortenaar
Voorstelling van een boerderij aan een landweg
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 32x25, p.p.maat 50x42
Gesigneerd m.o.: 'Jan Poortenaar'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Jan Poortenaar (1886-1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3290 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
42 cm
50 cm
25 cm
35 cm
Starttijd:02-11-2022 om 14:48
Eindtijd:12-11-2022 om 19:33
Openingsbod € 45
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa