FA. (4)

Jan Poortenaar - Ets - Ets-technieken

Jan Poortenaar - Ets - Ets-technieken kopen? Bied vanaf 30!
Jan Poortenaar - Ets - Ets-technieken kopen? Bied vanaf 30!Jan Poortenaar - Ets - Ets-technieken kopen? Bied vanaf 30!Jan Poortenaar - Ets - Ets-technieken kopen? Bied vanaf 30!Jan Poortenaar - Ets - Ets-technieken kopen? Bied vanaf 30!Jan Poortenaar - Ets - Ets-technieken kopen? Bied vanaf 30!Jan Poortenaar - Ets - Ets-technieken kopen? Bied vanaf 30!Jan Poortenaar - Ets - Ets-technieken kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (23)

Lid sinds 2017
381 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Jan Poortenaar (1886-1958)
Jaartal1933
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27.5 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Poortenaar maakte een boek over etsen en ets technieken. Deze ets maakte hij speciaal voor dat boek. En hij liet aan de hand van deze ets, de diverse etstechnieken zien. Bijzonder werk, voor iemand die vaak etst of daar van houdt.

Gesigneerd rechtsonder

De ets heeft zijn beschermblad nog, dat laat ik eraan zitten. Wilt u de ets inlijsten, dan kan de lijstenmaker deze er afhalen of om de ets heenvouwen.

Deze ets wordt na aankoop veilig verpakt en verzonden tussen 2 houten plaatjes.

Jan Poortenaar (1886-1958)

Alle items van deze kunstenaar(11)
FA. (23)

Lid sinds 2017
381 verkochte items
20 cm
27.5 cm
Starttijd:19-06-2020 om 11:58
Eindtijd:03-07-2020 om 19:33
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieRaamsdonksveer, Nederland