Jan Poortenaar - Landelijke scene in rood [het boertje] - ets vernis mou - ingelijst

Jan Poortenaar - Landelijke scene in rood [het boertje] - ets vernis mou - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Jan Poortenaar - Landelijke scene in rood [het boertje] - ets vernis mou - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Jan Poortenaar - Landelijke scene in rood [het boertje] - ets vernis mou - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Jan Poortenaar - Landelijke scene in rood [het boertje] - ets vernis mou - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!Jan Poortenaar - Landelijke scene in rood [het boertje] - ets vernis mou - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan Poortenaar (1886-1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1933
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen11.5 cm x 15.5 cm (h x b)
Lijst37 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Los blad, 27x20 cm, met 2 kleine plakkers bevestigd achter passepartout.

Afbeeldingsmaat ca. 11.5x15.5 cm.

Met potlood gesigneerd.

Achter glas en passepartout, in een fraaie houten lijst.

in zeer goede gebruikte staat.

Jan Poortenaar (1886-1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Miles
FA. (40)

1511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (150)
29 cm
37 cm
15.5 cm
11.5 cm
Sluit over 14d 19u 32m 43s
Openingsbod€ 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:05-02-2023 om 16:13
Eindtijd:20-02-2023 om 21:15