Jan Poortenaar - Waterloo Bridge Londen bij avond - Ets

Jan Poortenaar - Waterloo Bridge Londen bij avond - Ets kopen? Bied vanaf 100!
Jan Poortenaar - Waterloo Bridge Londen bij avond - Ets kopen? Bied vanaf 100!Jan Poortenaar - Waterloo Bridge Londen bij avond - Ets kopen? Bied vanaf 100!Jan Poortenaar - Waterloo Bridge Londen bij avond - Ets kopen? Bied vanaf 100!Jan Poortenaar - Waterloo Bridge Londen bij avond - Ets kopen? Bied vanaf 100!Jan Poortenaar - Waterloo Bridge Londen bij avond - Ets kopen? Bied vanaf 100!Jan Poortenaar - Waterloo Bridge Londen bij avond - Ets kopen? Bied vanaf 100!Jan Poortenaar - Waterloo Bridge Londen bij avond - Ets kopen? Bied vanaf 100!Jan Poortenaar - Waterloo Bridge Londen bij avond - Ets kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan Poortenaar (1886-1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bijzondere en weinig geziene ets door Jan Poortenaar
Voorstelling van Waterloo Bridge in Londen bij avond
Jan Poortenaar kreeg les en raadgevingen van Willem Witsen, wat in dit werk wel zeer bijzonder tot uiting komt.
Losbladig, beeldmaat 24x29.5, bladmaat 35x55
Gesigneerd in potlood r.o.: 'Jan Poortenaar'
Gesigneerd en getiteld l.o. in de druk: 'Jan Poortenaar' en 'Waterloo Bridge'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Jan Poortenaar (1886-1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3311 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
29.5 cm
24 cm
Starttijd:20-01-2023 om 16:21
Eindtijd:29-01-2023 om 20:57
Openingsbod € 100
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa