Jan Prins (1956) - (zeldzame) ets - bloemen in pot

Jan Prins (1956) - (zeldzame) ets - bloemen in pot  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 42,00

Jan Prins (1956) - (zeldzame) ets - bloemen in pot  kopen? Bied vanaf 1!Jan Prins (1956) - (zeldzame) ets - bloemen in pot  kopen? Bied vanaf 1!Jan Prins (1956) - (zeldzame) ets - bloemen in pot  kopen? Bied vanaf 1!Jan Prins (1956) - (zeldzame) ets - bloemen in pot  kopen? Bied vanaf 1!Jan Prins (1956) - (zeldzame) ets - bloemen in pot  kopen? Bied vanaf 1!Jan Prins (1956) - (zeldzame) ets - bloemen in pot  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

609 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jan Prins (1956)
GesigneerdHandgesigneerd

Zie ook de detailfoto's!!

Titel: geen titel
Jaartal: 1999
Afmetingen blad: 50 cm x 65 cm (beeldmaat: 19 x 32,5 cm)
Oplage: 2 / 7 (in potlood linksonder)
Gesigneerd: ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: ets op papier
Ingelijst: nee
Conditie: in zeer goede staat

Over de kunstenaar:

 Geboren:  1956-01-07 te Schipluiden  Kwalificaties:  graficus  Opleiding:  Academie voor Beeldende Kunsten (Rotterdam)

Dit item is verkocht voor 42,00

Starttijd:03-06-2017 om 17:39
Eindtijd:18-06-2017 om 11:39

Biedingen (14):

Lispeltuut
18 jun. / 11:30
€ 42
Wyn2014
18 jun. / 11:30
€ 37
Lispeltuut
18 jun. / 11:30
€ 32
Wyn2014
16 jun. / 18:28
€ 27
Imatrailboss
10 jun. / 15:47
€ 22
Katrien62
10 jun. / 15:47
€ 21
Imatrailboss
10 jun. / 14:58
€ 19
Katrien62
10 jun. / 14:58
€ 17
Katrien62
9 jun. / 22:22
€ 15
Moccapad
9 jun. / 10:47
€ 13
Pier_Passione
9 jun. / 10:25
€ 11
Moccapad
9 jun. / 10:25
€ 10
Pier_Passione
5 jun. / 21:35
€ 3
sandes
4 jun. / 12:18
€ 1