Jan Prins : 3 Kleine Ingelijste Grafiekjes : Stillevens - Verkocht

Jan Prins : 3 Kleine Ingelijste Grafiekjes : Stillevens kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Jan Prins : 3 Kleine Ingelijste Grafiekjes : Stillevens kopen? Bied vanaf 20!Jan Prins : 3 Kleine Ingelijste Grafiekjes : Stillevens kopen? Bied vanaf 20!Jan Prins : 3 Kleine Ingelijste Grafiekjes : Stillevens kopen? Bied vanaf 20!Jan Prins : 3 Kleine Ingelijste Grafiekjes : Stillevens kopen? Bied vanaf 20!Jan Prins : 3 Kleine Ingelijste Grafiekjes : Stillevens kopen? Bied vanaf 20!Jan Prins : 3 Kleine Ingelijste Grafiekjes : Stillevens kopen? Bied vanaf 20!Jan Prins : 3 Kleine Ingelijste Grafiekjes : Stillevens kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  dot64
FA. (4)

160 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
  • Jan Prins (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

================================================================
3  KLEINE INGELIJSTE ZWART WIT GRAFIEKJES van JAN PRINS "STILLEVENS"

ZWART WIT GRAFIEK

HANDGESIGNEERD r.o. = JAN PRINS

GRAFIEK =

Links           =  1e staat   1/2  1991-1992

Midden        =   1e staat     1991-1992

Rechts        =    1/7           1992

MET  Houten  zwarte  LIJST

AFMETING met LIJST =     24,5  x  34  cm

AFMETING GRAFIEK =      7  x  11  cm

ALLEN  IN ZEER GOEDE VERZORGDE STAAT !

=================================================================

VERZENDKOSTEN = NEDERLAND 6,95 euro BELGIE 25 euro of AFHALEN

ZIE OOK MIJN ANDERE GRAFIEKEN  JAN PRINS

Jan Prins (1956)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  dot64
FA. (4)

160 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:13-11-2017 om 12:02
Eindtijd:19-11-2017 om 19:02
Lispeltuut
19 nov. / 10:58
€ 20