Jan Pzn. Franken - Hugo Grotius

Jan Pzn. Franken - Hugo Grotius kopen? Bied vanaf 35!
Jan Pzn. Franken - Hugo Grotius kopen? Bied vanaf 35!Jan Pzn. Franken - Hugo Grotius kopen? Bied vanaf 35!Jan Pzn. Franken - Hugo Grotius kopen? Bied vanaf 35!Jan Pzn. Franken - Hugo Grotius kopen? Bied vanaf 35!
  • Jan Pzn. Franken (1896-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1925
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
Passe-partout25.5 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
  • in passe-partout
  • zeer goede conditie

  • Handdruk
  • gesigneerd in druk en onderaan in potlood
  • afdruk 22 van oplage 50

Starttijd:20-03-2022 om 11:27
Eindtijd:27-03-2022 om 23:51
Openingsbod € 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmersfoort, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland