Jan Radersma - Merah - Verkocht

Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 25,00

Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 30!Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 30!Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1342 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Jan Radersma (1948)
Jaartal1992
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Gesigneerde zeefdruk

  • Drukgangen: 20
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt op geschept papier en genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar.

Jan Radersma (1948)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (16)

1342 verkochte items
55 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:11-09-2019 om 15:25
Eindtijd:06-10-2019 om 17:28
hans44
06 okt. / 14:30
€ 25