jan radersma - Verkocht

jan radersma kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Radersma (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige zeefdruk van jan radersma, abstract,ingelijst 61x41 cm ,genummerd II/X , uit 1986.

echt supermooi

Jan Radersma (1948)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:12-02-2015 om 22:13
Eindtijd:17-02-2015 om 22:13
pouwf00
17 feb. / 20:47
€ 50