C.A. Wertheim - HAVENMOND / KLEURZEEFDRUK / 60x94cm / SIG / 1992
Alfred Manessier - Lithografie
Niet of onleesbaar gesigneerd - Gered.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Mooie karakteristieke aquarel van Rijlaarsdam. Gesigneerd en getiteld 'Montmartre' rechts onder. In authentieke lijst met passepartout. Het werk is te datren tussen 1945 en 1950. Wordt bij verkoop aangetekend verzonden.
Maten lijst:55 x 41 cm. Maten aquarel: 40 x 26 cm. Lijst is gaaf op een enkel plekje na.Aan de achterzijde originele sticker van de lijstenmaker.
Jan Rijlaarsdam(1911-2007) De schilder werd geboren in Nieuwkoop, maar verhuisde in 1924 met zijn ouders naar Hilversum waar zij een melkwinkel in de Kolenstraat begonnen. Jan kwam op zijn fietstochten terecht bij lijstenmakerij Dekker, waar veel schilders uit de regio bij elkaar kwamen. Hij verdiende daar een zakcent bij met inlijsten. Rijlaarsdam tekende in zijn vrije tijd gebouwen en industriecomplexen in de omgeving en in Amsterdam. Ging later naar Parijs, vond zijn inspiratie bij clochards en hoeren.
Starttijd | 8-10-2016 om 12:43 |
Eindtijd | 6-3-2017 om 9:58 |