Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Kunstenaar: Jan Rijlaarsdam
Techniek: Olieverf op doek
Voorstelling: Stadsgezicht Zuid Spanje
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 30 x 50 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst in goede staat
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 11-7-2017 om 14:07 |
Eindtijd | 24-7-2017 om 21:07 |