Jan Roede - tekening ‘zonder titel’ - 1985 - Verkocht

Jan Roede - tekening ‘zonder titel’ - 1985 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Roede - tekening ‘zonder titel’ - 1985 kopen? Bied vanaf 150!Jan Roede - tekening ‘zonder titel’ - 1985 kopen? Bied vanaf 150!Jan Roede - tekening ‘zonder titel’ - 1985 kopen? Bied vanaf 150!
  • Jan Roede (1914-2007)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1985
TechniekPotlood
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
Lijst53 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraaie tekening van Jan Roede in goede conditie,

Een fraaie tekening van Jan Roede uit 1985.

Het werk is gesigneerd en gedateerd, rechts onder.

Dit item is verkocht voor 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-08-2022 om 11:16
Eindtijd:20-08-2022 om 20:57
Biedingen (2)
GJJ
20 aug. / 20:51
€ 160
jankw
19 aug. / 11:59
€ 150