JAN SCHONK - ART DECO HOUTSNEDE 1926 - DE TIJGER EN DE LEEUW - Verkocht

JAN SCHONK - ART DECO HOUTSNEDE 1926 -  DE TIJGER EN DE LEEUW kopen? Bied vanaf 39!
  • Jan Schonk (1889-1976)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

JAN SCHONK

DE TIJGER EN DE LEEUW

ART DECO HOUTSNEDE IN DE MAAT 13 X 19 CM

GESIGNEERD ONDER MET MONOGRAM JS

GOEDE STAAT

VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN IN ZAANDAM

VOOR VERDERE INFORMATIE ZIE ONZE WEBSITE

Dit item is verkocht voor 39,00
Starttijd:14-05-2017 om 19:09
Eindtijd:21-05-2017 om 21:09
HCRvB
20 mei / 13:28
€ 39