JAN SCHONK - ART DECO HOUTSNEDE 1926 - LEEUW EN GEESTELIJKE - Verkocht

JAN SCHONK - ART DECO HOUTSNEDE 1926 -  LEEUW EN GEESTELIJKE kopen? Bied vanaf 40!
JAN SCHONK - ART DECO HOUTSNEDE 1926 -  LEEUW EN GEESTELIJKE kopen? Bied vanaf 40!JAN SCHONK - ART DECO HOUTSNEDE 1926 -  LEEUW EN GEESTELIJKE kopen? Bied vanaf 40!
  • Jan Schonk (1889-1976)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

JAN SCHONK

LEEUW

ART DECO HOUTSNEDE IN DE MAAT 13 X 19 CM

Gesigneerd onder in de plaat JS

ZEER GOEDE STAAT

VERZENDEN AANGETEKEND PAKKET OF OPHALEN IN ZAANDAM

Bezoek ook eens onze webwinkel kunstkabinet.com

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:22-12-2016 om 15:57
Eindtijd:29-12-2016 om 20:57
jacco6
27 dec. / 16:12
€ 40