JAN SCHONK - ART DECO HOUTSNEDE 1926 - LEEUW EN TIJGER

JAN SCHONK - ART DECO HOUTSNEDE 1926 -  LEEUW EN TIJGER kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

JAN SCHONK - ART DECO HOUTSNEDE 1926 -  LEEUW EN TIJGER kopen? Bied vanaf 40!JAN SCHONK - ART DECO HOUTSNEDE 1926 -  LEEUW EN TIJGER kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Jan Schonk (1889-1976)
GesigneerdHandgesigneerd

JAN SCHONK

LEEUW EN TIJGER

ART DECO HOUTSNEDE IN DE MAAT 13 X 19 CM

GESIGNEERD ONDER MET MONOGRAM JS

GOEDE STAAT

VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN IN ZAANDAM

Bezoek ook eens onze webwinkel kunstkabinet.com

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:22-12-2016 om 20:48
Eindtijd:29-12-2016 om 20:48

Biedingen (1):

jacco6
27 dec. / 16:11
€ 40