JAN SCHONK - CACTUSSEN en CALEBAS - Verkocht

JAN SCHONK - CACTUSSEN en CALEBAS kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

JAN SCHONK - CACTUSSEN en CALEBAS kopen? Bied vanaf 125!JAN SCHONK - CACTUSSEN en CALEBAS kopen? Bied vanaf 125!JAN SCHONK - CACTUSSEN en CALEBAS kopen? Bied vanaf 125!JAN SCHONK - CACTUSSEN en CALEBAS kopen? Bied vanaf 125!JAN SCHONK - CACTUSSEN en CALEBAS kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Jan Schonk (1889-1976)

JAN SCHONK

CACTUSSEN

olieverf op linnen in de maat 40 x 60 cm

In een fraaie antieke lijst in de maat 60 x 80 cm

Gesigneerd onder JAN SCHONK

Jan Schonk (1889-1976)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:09-12-2014 om 20:01
Eindtijd:16-12-2014 om 20:01
ljo
15 dec. / 07:11
€ 125