Jan Schonk - Vissen in rivier met waterplanten

Jan Schonk - Vissen in rivier met waterplanten kopen? Bied vanaf 150!
Jan Schonk - Vissen in rivier met waterplanten kopen? Bied vanaf 150!Jan Schonk - Vissen in rivier met waterplanten kopen? Bied vanaf 150!Jan Schonk - Vissen in rivier met waterplanten kopen? Bied vanaf 150!Jan Schonk - Vissen in rivier met waterplanten kopen? Bied vanaf 150!Jan Schonk - Vissen in rivier met waterplanten kopen? Bied vanaf 150!Jan Schonk - Vissen in rivier met waterplanten kopen? Bied vanaf 150!
  • Jan Schonk (1889-1976)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Acryl
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 59 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kleurrijk schilderij ingelijst op museumkwaliteit door lijstenmakerij Pool in Elburg. 2 minimale beschadigingen in de afbeelding.
Conditie is goed, behoudens 2 minimale beschadigingen in de afbeelding.