Jan Schoonhoven abstracte zeefdruk uit 1987 ZERO

Jan Schoonhoven abstracte zeefdruk uit 1987 ZERO kopen? Bied vanaf 325!
Jan Schoonhoven abstracte zeefdruk uit 1987 ZERO kopen? Bied vanaf 325!Jan Schoonhoven abstracte zeefdruk uit 1987 ZERO kopen? Bied vanaf 325!Jan Schoonhoven abstracte zeefdruk uit 1987 ZERO kopen? Bied vanaf 325!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeer fraaie zeefdruk op Terlio-papier van Jan Schoonhoven uit 1987.

Het werk is in zeer goede conditie, handgesigneerd en genummerd (oplage 100 stuks).

Afmetingen zeefdruk: 50 x 32,5 cm.

Eventuele verzendkosten: € 8,50 (aangetekend/verzekerd).

Starttijd:20-10-2015 om 22:59
Eindtijd:03-11-2015 om 21:59
Openingsbod € 325
Objectlocatie Nederland