Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken

Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!
Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!Jan Schoonhoven - Formatie, complete uitgave met 12 handgesigneerde zeefdrukken kopen? Bied vanaf 2495!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (229)
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
StijlMinimalistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageZ
Complete uitgave met twaalf gesigneerde zeefdrukken van Jan Schoonhoven, uitgegeven door Bébert in 1987.  Alle twaalf, losbladige, zeefdrukken op Terlio papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (W/Z).   Deze uitgave is dus exemplaar nummer 23 (W) uit een totale oplage van 26 (Z) stuks voor de medewerkers.

Volledige uitgaven van dit werk worden steeds schaarser omdat de losbladige, gesigneerde zeefdrukken vaak los verkocht worden.   Dit exemplaar is in zeer goede conditie.

Afmetingen: 54cm x 39cm (map), 50cm x 33cm (bladen)

Dit item wordt bij sterke voorkeur opgehaald.  Alleen als dat echt niet lukt dan kan het werk goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper. Niettemin ligt een eventueel resterend risico in dat geval uitdrukkelijk bij de koper.

Starttijd:29-06-2022 om 10:25
Eindtijd:11-07-2022 om 19:15
Openingsbod€ 2495
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa