Jan Schoonhoven Jr. - Blue square II 2021 70 x 100 with wave

Jan Schoonhoven Jr. - Blue square II 2021 70 x 100 with wave kopen? Bied vanaf 2250!
Jan Schoonhoven Jr. - Blue square II 2021 70 x 100 with wave kopen? Bied vanaf 2250!Jan Schoonhoven Jr. - Blue square II 2021 70 x 100 with wave kopen? Bied vanaf 2250!
  • Jan Schoonhoven Jr. (1975)
Jaartal2021
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel werk van Jan Schoonhoven Jr. in nieuwstaat. U kunt het werk direct ophangen. Een prachtig reliëf in gemengde technieken op doek.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen. Bij uw aankoop komt een certificaat van echtheid dat is uitgeven door de kunstenaar.

Jan Schoonhoven Jr. (1975)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
100 cm
70 cm
Starttijd:29-06-2022 om 10:19
Eindtijd:11-07-2022 om 21:03
Openingsbod € 2250
ObjectlocatieGorinchem, Nederland