Jan Schoonhoven Jr. - JOH-06-21 Black paper mache painted with acrylic and pigment

Jan Schoonhoven Jr. - JOH-06-21 Black paper mache painted with acrylic and pigment kopen? Bied vanaf 1925!
Jan Schoonhoven Jr. - JOH-06-21 Black paper mache painted with acrylic and pigment kopen? Bied vanaf 1925!Jan Schoonhoven Jr. - JOH-06-21 Black paper mache painted with acrylic and pigment kopen? Bied vanaf 1925!Jan Schoonhoven Jr. - JOH-06-21 Black paper mache painted with acrylic and pigment kopen? Bied vanaf 1925!Jan Schoonhoven Jr. - JOH-06-21 Black paper mache painted with acrylic and pigment kopen? Bied vanaf 1925!
  • Jan Schoonhoven Jr. (1975)
Jaartal2021
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen95 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel werk van Jan Schoonhoven Jr. in nieuwstaat. U kunt het werk direct ophangen. Een prachtig reliëf in gemengde technieken op doek. De uitvoering is bijzonder omdat het hier de grootste golf betreft die het meest ver de ruimte in komt.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen. Bij uw aankoop komt een certificaat van echtheid dat is uitgeven door de kunstenaar.

Jan Schoonhoven Jr. (1975)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2735 verkochte items
Alle items van deze verkoper (464)
65 cm
95 cm
Sluit over 1d 13u 37m 37s
Openingsbod€ 1925
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:18-01-2023 om 08:32
Eindtijd:30-01-2023 om 21:06