Jan Schoonhoven Oost-Indische inkt tekening T92-16 1992

Jan Schoonhoven Oost-Indische inkt tekening T92-16  1992 kopen? Bied vanaf 2500!
Jan Schoonhoven Oost-Indische inkt tekening T92-16  1992 kopen? Bied vanaf 2500!Jan Schoonhoven Oost-Indische inkt tekening T92-16  1992 kopen? Bied vanaf 2500!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

821 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
TypeTekening / Aquarel

Een zeer fraaie Oost-Indische inkt tekening van Jan Schoonhoven uit 1992.
Het werk is aan de voorzijde gesigneerd en betiteld T92-16 - op de achterzijde gesigneerd en beschreven.

Formaat: 50 cm x 32,5 cm en is in zeer goede conditie.

Kan aangetekend/verzekerd verzonden worden - kosten hiervoor zijn €10,-

ZZERO

Starttijd:07-11-2017 om 19:02
Eindtijd:19-11-2017 om 19:02
Openingsbod€ 2500
ObjectlocatieArkel, Nederland