Jan Schoonhoven - Jan Schoonhoven Oost-Indische inkt tekening T92-16 1992

Jan Schoonhoven Oost-Indische inkt tekening T92-16  1992 kopen? Bied vanaf 2500!
Jan Schoonhoven Oost-Indische inkt tekening T92-16  1992 kopen? Bied vanaf 2500!Jan Schoonhoven Oost-Indische inkt tekening T92-16  1992 kopen? Bied vanaf 2500!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Een zeer fraaie Oost-Indische inkt tekening van Jan Schoonhoven uit 1992.
Het werk is aan de voorzijde gesigneerd en betiteld T92-16 - op de achterzijde gesigneerd en beschreven.

Formaat: 50 cm x 32,5 cm en is in zeer goede conditie.

Kan aangetekend/verzekerd verzonden worden - kosten hiervoor zijn €10,-

ZZERO