Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987

Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (314)
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage62/100
Mooie zeefdruk van Jan Schoonhoven. Formatie is in de winter van 1987 verschenen in opdracht van Uitgeverij Bébert in Rotterdam. De zeefdrukken zijn oorspronkelijk als tekeningen  ontstaan.  Nummer: 62/100. Afmetingen blad: H50 x b32.5cm. Afmetingen voorstelling: H40,5 x b25 cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

In zeer goede staat

Starttijd:28-04-2022 om 15:56
Eindtijd:09-05-2022 om 21:41
Openingsbod€ 295
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland