Jan Sierhuis (1928). Kleurenlitho. Wapperende bomen (1985).

Jan Sierhuis (1928). Kleurenlitho. Wapperende bomen (1985). kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 32,00

Jan Sierhuis (1928). Kleurenlitho. Wapperende bomen (1985). kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis (1928). Kleurenlitho. Wapperende bomen (1985). kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis (1928). Kleurenlitho. Wapperende bomen (1985). kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis (1928). Kleurenlitho. Wapperende bomen (1985). kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis (1928). Kleurenlitho. Wapperende bomen (1985). kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kiwi01
FA. (3)

Lid sinds 2017
53 verkochte items
  • Jan Sierhuis (1928)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlithografie (nr,53 van 100).

Afmeting 72 cm bij 56 cm.

Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood.

In goede staat. Kleine vouw aan de zijkant. Buiten "beeld".

Niet ingelijst.

Afhalen of aangetekende, verzekerde verzending.

Dit item is verkocht voor 32,00

Starttijd:06-12-2017 om 19:57
Eindtijd:10-12-2017 om 19:57

Biedingen (13):

Rikkie
10 dec. / 19:52
€ 32
LBArt
10 dec. / 19:30
€ 27
Strechgel
10 dec. / 17:52
€ 22
R61F
10 dec. / 17:52
€ 20
R61F
10 dec. / 17:52
€ 17
Strechgel
10 dec. / 17:52
€ 15
R61F
10 dec. / 13:26
€ 13
Kaars
10 dec. / 09:08
€ 11
Rikkie
9 dec. / 21:57
€ 9
Kaars
9 dec. / 08:33
€ 7
Maaskant
8 dec. / 17:47
€ 5
Gerrie
8 dec. / 13:14
€ 3
BartvanBerkel
8 dec. / 09:46
€ 1