Jan Sierhuis - Grote ets

Jan Sierhuis - Grote ets kopen? Bied vanaf 35!
Jan Sierhuis - Grote ets kopen? Bied vanaf 35!Jan Sierhuis - Grote ets kopen? Bied vanaf 35!Jan Sierhuis - Grote ets kopen? Bied vanaf 35!Jan Sierhuis - Grote ets kopen? Bied vanaf 35!Jan Sierhuis - Grote ets kopen? Bied vanaf 35!
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage17/100
Ets van jan Sierhuis gesigneerd, genummerd en gedateerd in potlood.
verzending in ruime koker 11,75, tussen twee platen 16 euro

zeer lichte verkleuring door eerdere inlijsting

Starttijd:30-04-2022 om 08:43
Eindtijd:13-05-2022 om 19:47
Openingsbod € 35
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa