Jan Sierhuis: kleurenlitho, z.t. (Abstract) - Verkocht

Jan Sierhuis: kleurenlitho, z.t. (Abstract) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 55,00

Geplaatst door  trijntje

7 verkochte items
  • Jan Sierhuis (1928)
GesigneerdHandgesigneerd

65 x 49 cm. ingelijst zonder pass partout. Oplage IV / XII. Gesigneerd en gedateerd r.o. 1983

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:24-05-2016 om 09:55
Eindtijd:07-06-2016 om 09:55
Biedingen (16)
JanssenG
06 jun. / 12:04
€ 55
Art2Have
06 jun. / 12:04
€ 50
Art2Have
06 jun. / 11:18
€ 45
JanssenG
05 jun. / 17:56
€ 40
Art2Have
05 jun. / 17:56
€ 35
Art2Have
05 jun. / 17:55
€ 30
JanssenG
05 jun. / 17:35
€ 25
Art2Have
05 jun. / 17:35
€ 22
Art2Have
05 jun. / 16:57
€ 15
JanssenG
04 jun. / 12:42
€ 13
Art2Have
04 jun. / 12:41
€ 11
JanssenG
04 jun. / 12:41
€ 9
Art2Have
04 jun. / 12:41
€ 7
JanssenG
04 jun. / 12:41
€ 5
Art2Have
27 mei / 02:14
€ 3
Kkw
25 mei / 22:48
€ 1