Jan Sierhuis, Landschap met liggend figuur, Oost-Indische Inkt en potlood,1968

Jan Sierhuis, Landschap met liggend figuur, Oost-Indische Inkt en potlood,1968 kopen? Bied vanaf 150!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 150,00

Jan Sierhuis, Landschap met liggend figuur, Oost-Indische Inkt en potlood,1968 kopen? Bied vanaf 150!Jan Sierhuis, Landschap met liggend figuur, Oost-Indische Inkt en potlood,1968 kopen? Bied vanaf 150!Jan Sierhuis, Landschap met liggend figuur, Oost-Indische Inkt en potlood,1968 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Smoke
FA. (16)

144 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeTekening / Aquarel

Origineel werk van Jan Sierhuis uit 1968. "Landschap met liggende figuur" is gemaakt met Oost-Indische Inkt en potlood. Het gesigneerde en gedateerde werk is mooi ingelijst en meet 44 x 46 cm.

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:12-07-2017 om 13:13
Eindtijd:26-07-2017 om 13:13

Biedingen (1):

galerietweebijdrie
25 jul. / 23:18
€ 150